ART / Lithographs / Litographs 8001317
nr 800 1317
LITOGRAPHS
2 pcs, interiörer, subject size: 25x37,
2 st, interiörer, motivets mått: 25x37
SEK 100
Monday January 7 2013
at 18:31:47
28/12 10:30:54